9 września, 2020

Referencje

Nasze usługi zostały docenione przez wiele instytucji oraz osób prywatnych. Klienci chwalą nas za terminowe i staranne wykonywanie zadań.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy współpracować z takimi instytucjami jak Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i kanalizacji w Krakowie oraz Elektrownia CEZ w Skawinie. Wszystkie te organizacje wystawiły nam pochlebne referencje, które z przyjemnością udostępnimy Państwu do wglądu.

Nasze usługi nie są jednak doceniane tylko i wyłącznie przez instytucje, jako że równie chętnie i starannie podchodzimy do Klientów indywidualnych. Wysoka średnia (niemal wszyscy Klienci oceniają nas na pięć gwiazdek) w Opiniach Google świadczy o zadowoleniu osób, które zdecydowały się na założenie klimatyzacji korzystając z naszych usług!

Zarówno wystawione opinie, jak i otrzymane referencje wyszczególniają cechy, za które czynią z nas godną polecenia firmę. Klienci szczególnie chwalą terminowość usług, punktualność, staranny montaż bez zniszczenia powierzchni ścian, a także fakt, że zostawiamy po sobie porządek.