6 lipca, 2020

O firmie

Nasza oferta

Biorąc pod uwagę potrzeby konsumentów związane z chęcią zwiększania komfortu życia, jako profesjonaliści przygotowaliśmy bogatą ofertę dotyczącą systemów chłodzenia, ogrzewania oraz rekuperacji dla domów, mieszkań i dla firm. Proponowana przez nas technologia pozwoli stworzyć przestrzeń, gdzie panuje optymalna temperatura bez względu na to, jaka jest aktualnie pogoda, a powietrze jest przyjemne i bezpieczne dla zdrowia. Dysponujemy zarówno nowoczesnym sprzętem, jak i fachową wiedzą na temat systemów chłodzenia, ogrzewania i rekuperacji, którą chętnie podzielimy się z naszymi klientami. Dzięki temu nasze usługi świadczone są na wysokim poziomie i naszym klimatyzacji, pomp ciepła oraz rekuperacji zaufało już wielu klientów.

Do naszych obszarów działania należy instalacja oraz serwis klimatyzacji, powietrznych pomp ciepła i rekuperatorów. Montujemy je oraz naprawiamy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, firmach oraz obiektach użytku publicznego.

Na co szczególnie zwracamy uwagę?

Naszym priorytetem jest proponowanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Mamy świadomość, jak istotne jest, aby klimatyzacja, pompa ciepła miała odpowiednio dobraną moc, była efektywna, wydajna energetycznie i pracowała na niskim poziomie hałasu. Oferujemy systemy chłodzenia, ogrzewania oraz rekuperacji, która działają bezpiecznie, skutecznie oraz wydajnie. Nasze usługi serwisowe świadczone są przez wykwalifikowaną kadrę, uprawnioną również do przeprowadzania obowiązkowych okresowych przeglądów systemu chłodzenia. Nasi fachowcy są niezwykle dokładni i bazują na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy o urządzeniach różnych producentów, dzięki czemu doskonale wykonują swoją pracę.

Gdzie świadczymy usługi serwisowe?

Instalujemy oraz serwisujemy klimatyzacje, pomy ciepła i rekuperacje na terenie całej Polski – indywidualnie ustalamy terminy wykonania usług i koszty dojazdu. Nasza firma pochodzi z województwa małopolskiego i tutaj znajdziesz jej siedzibę, natomiast współpracę podejmujemy z wieloma partnerami i klientami w całym kraju. Zaufaj nam, a wybierzemy dla Ciebie najlepszy system chłodzenia i naprawimy wszelkie usterki!