15 września, 2019

Montaż klimatyzacji w firmach – Kraków

Klimatyzacja domy weselne, duże obiekty firmowe - Instalacja klimatyzacji w firmach

Profesjonalne systemy klimatyzacyjne dla firm w Krakowie: montaż w budynkach biurowych, handlowych, przemysłowych

Duże obiekty gospodarcze, takie jak hale produkcyjne, galerie handlowe czy biurowce wymagają profesjonalnego podejścia w kwestii instalacji klimatyzacji. Odpowiednio zaprojektowane i dobrane do potrzeb konkretnej firmy systemy chłodniczo – wentylacyjne będą nie tylko regulować temperaturę powietrza w pomieszczeniu, ale także je nawilżać. Zapewnienie komfortu w trakcie roboczego dnia jest już pewnym standardem, na który decyduje się coraz więcej przedsiębiorców.

COLDER S.C. z Krakowa zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy przeprowadzą montaż klimatyzacji w firmach na terenie całej Polski. Nasi fachowcy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia, a także mają na koncie dziesiątki udanych realizacji – co możecie Państwo sprawdzić na zamieszczonych na stronie internetowej zdjęciach. Przed instalacją systemu chłodniczo – wentylacyjnego przygotowujemy bezpłatną wycenę projektu – przyjedziemy pod wskazany adres, dokonamy pomiarów i pomożemy w wyborze najlepszych rozwiązań.

Czas montażu klimatyzacji zależy m.in. od metrażu pomieszczenia, opracowanych schematów czy posiadanych przez Klienta pozwoleń – w większych obiektach zazwyczaj wymagane są wszystkie uprawnienia UDT, FGAZ, elektryczne, a niekiedy i budowlane. Typowy montaż pojedynczego urządzenia trwa ok. 5-6 godz, instalacja systemu multi split na np. 3 jed. wew. ok. 2 dni.

COLDER S.C. z Krakowa obsługuje zarówno obiekty firmowe, jak i państwowe na terenie całego kraju. Zapraszamy do konsultacji!