9 listopada, 2020

Katalogi producentów

Aby umożliwić dokładne zapoznanie się ze wszystkimi propozycjami, zapraszamy do dokładnego przestudiowania katalogów producentów. Dzięki nim, każdy może dokładnie sprawdzić wszystkie parametry interesujących urządzeń oraz zdecydować się na jak najlepszy i najbardziej funkcjonalny system.

Firmy, których systemy sprzedajemy oraz montujemy to m.in. Mitsubishi, Samsung i LG. Dzięki podaniu dokładnych specyfikacji wszystkich sprzętów, możliwe jest odpowiednie dopasowanie wybranego systemu do naszej przestrzeni. Katalogi producentów zawierają również wszelkiego rodzaju wykresy, zdjęcia i rysunki, które dokładnie wyjaśnią budowę i sposób działania każdej zainteresowanej zakupem osobie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Fachowcy z naszej formy z chęcią doradzą odpowiednie urządzenia oraz zaproponują alternatywy warte rozważenia. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą wybiorą Państwo najlepszy sprzęt do swoich pomieszczeń i będą mogli cieszyć się komfortem przebywania w domu lub w pracy – zapraszamy!

Listę wszystkich katalogów znajdą Państwo na:

https://drive.google.com/drive/folders/1WeXp9EfW9wnCA7lQkBuvfPSaStc59t0s