24 listopada, 2020

Klimatyzacja obiektowa

Nasza oferta to nie tylko rozwiązania do domów prywatnych, ale również, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju placówki, sklepy oraz salony proponujące usługi. Klimatyzacja obiektowa to jednak nie jedno rozwiązanie do wszystkich miejsc – warto mieć na uwadze to, że każde wnętrze ma swoje wymagania, w zależności od jego rodzaju oraz przeznaczenia.

Klimatyzacja obiektowa firmy Colder

Dzięki naszym rozwiązaniom, możemy zaproponować szereg wariantów, które przydadzą się w, m.in.:

  • restauracjach,
  • hotelach,
  • sklepach,
  • salonach usługowych,
  • placówkach kosmetycznych oraz medycznych,
  • szkołach i salach szkoleniowych,
  • hotelach.

W zależności od potrzeb naszych klientów, jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania, które pozwolą na komfort nie tylko Klientów, ale również pracowników.

Klimatyzacja sklepowa

Jeśli chodzi o sklepy, zarówno niewielkie, jak i ogromne obiekty w galeriach handlowych, konieczne jest zapewnienie nie tylko możliwości chłodzenia, ale również wentylacji i ogrzewania, by w zimnych miesiącach stworzyć przyjazną dla klientów atmosferę. Dlatego też, bardzo ważne jest dopasowanie odpowiednich systemów do wielkości i możliwości danych pomieszczeń. W przypadku sklepów, najczęściej wybierane są urządzenia montowane pod sufitem, jednak oczywiście, przypadek każdego naszego Klienta rozpatrujemy indywidualnie.

Systemy w restauracji i hotelu

Jeśli chodzi o narzędzia montowane w hotelach, musi ona idealnie działać – tak, aby zachęcać gości do powrotu. Pokoje hotelowe to jeszcze jedno istotne dla właścicieli obiektów wyzwanie – w końcu, większość z nich posiada swój własne klimatyzatory tak, aby goście sami mogli decydować o panującej w ich apartamencie temperaturze.

Restauratorzy muszą za to zadbać nie tylko o przyjemną atmosferę tak, aby wszyscy Goście z przyjemnością zjedli zamówione dania, ale również, aby na sali panowała jak najlepsza wentylacja. Ogrom zapachów w kilka chwil może spowodować uczucie ciężkości w powietrzu, dlatego tak ważne jest jak najlepsze i najefektywniejsze rozstawienie urządzeń.

Jeśli chodzi o klimatyzację obiektową, opisaliśmy tu jedynie kilka przykładów, czym charakteryzować muszą się systemu do danych wnętrz. W razie pytań lub chęci poznania oferty dla siebie lub swojego biznesu, zapraszamy do kontaktu!